Nová doba. Jsme Newlogic!

Martin Blaha

Dlouho připravovaná změna je tady. Upravili jsme název z New Logic na Newlogic. Agentura se rozdělila na 3 divize a kompletně "překopala" celý vizuální styl. Výsledkem celé transformace je vznik třech samostatných specializovaných týmů, které jsou rozděleny podle jejich specializací v digitálu a vystupují tak pod vlastními značkami.

Digital - Strategická digitální agentura zaměřená na vývoj
Creative - Kreativní agentura zaměřená na design
Boost - Výkonnostní marketingová agentura


Celá příprava na změnu začala již na podzim minulého roku, kdy se řešily hlavně interní procesy, business model pro jednotlivé divize, celá komunikace, firemní struktura a personální obsazení klíčových pozic. Prvotní impuls na změnu vznikl uvnitř naší agentury. Hlavní důvody ke změně byly: výraznější specializace jednotlivých týmů, orientace na zajímavější klienty se specifickými požadavkami a především vymezení činnosti jednotlivých týmů vůči novým a stávajícím klientům.

Výsledkem jsou na první pohled tři nezávislé agentury pod jednotnou značkou Newlogic s novou vizuální identitou a portfoliem služeb napříč digitálem od tvorby strategií až po vývoj automatizovaných eshopů na míru. Jednotlivé týmy jsou na sobě funkčně nezávislé a každá divize má vlastní klientské portfolio a uzpůsobený byznysový model. Nejvyšší management, kanceláře, obchodní tým, interní nástroje a komunikační kanály, jako například sociální sítě, jsou společné pro všechny pod jednotnou značkou Newlogic.

Při rozsáhlejších projektech týmy navzájem spolupracují a sdílí mezi sebou své pohledy a znalosti z různých odvětví digitálu a dokáží do projektu vnést i část svého řemesla. Klient tak dostane komplexnější řešení bez toho, aniž by výrazně trpěla kvalita výstupu.

Reference Newlogic Digital

Reference Newlogic Creative

Reference Newlogic Boost

 Martin Blaha - Šéfuje marketingu

Mladý, krásný, úspěšný. Martin je srdcem datař a věří hlavně na výkon. Věnuje se převážně tvorbě strategií a hledání nových digitálních cestiček. A vede celý marketing v New Logic.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.